n-BANNER
știri

Future Pet la HKTDC Hong Kong Gifts & Premium Fair din 19-22 aprilie 2023

Vizitați-ne la 1B-B05 pentru a vedea noile noastre colecții, jucării, lenjerie de pat, zgârieturi și haine!
Echipa noastră de la fața locului așteaptă cu nerăbdare să vă cunoască și să facem schimb de idei cu privire la cele mai recente produse și tendințe de accesorii pentru animalele de companie pentru animalele noastre iubite!
IMG_8436(20230731-140356)

În această expoziție, am lansat în principal următoarea serie: Monster series(jucărie de câine monstru tremurător)(jucărie câine monstru care scârțâie), seria Summer, seria Valentine's Day, seria Jigsaw și seria Printing.
În locația imensă, cumpărătorii pot identifica cele mai recente produse și tendințe din industrie, iar o serie de seminarii ajută industria să înțeleagă cele mai recente știri din industrie și informații despre piață.În această expoziție, am găsit un grup de cumpărători noi și comunicare prietenoasă și contacte de afaceri.
HKTDC: Hong Kong Gifts and Gifts Exhibition este cea mai mare expoziție comercială de cadouri din lume, a avut loc cu succes pentru mai mult de 38 de sesiuni, conform statisticilor: în 2019, suprafața expozițională de 60200 de metri pătrați, un total de 4380 de întreprinderi din 31 de țări și regiunile au participat la expoziție, atrăgând 49.469 de cumpărători.Organizată de Consiliul de Dezvoltare a Comerțului din Hong Kong (HKTDC), expoziția este principalul organizator de expoziții din Asia și este considerată unul dintre cei mai de succes expoziții din lume.Hong Kong Gifts and Gifts Expo 2023 se va desfășura în noul mod integrat EXHIBITION „EXHIBITION+”, combinând expoziția fizică, platforma de potrivire inteligentă online Click2Match, seminarii online și offline, forumuri și platforma de aprovizionare hktdc.com.Expoziția se va concentra pe tema LIFE (Viață, inspirație, viitor, distracție) și se desfășoară prin cinci expoziții comerciale concomitente (Târgul de articole de uz casnic din Hong Kong, Târgul de cadouri și cadouri HKTDC din Hong Kong, Târgul internațional de textile pentru casă HKTDC Hong Kong, HKTDC Hong Kong Fashion). Festivalul, Târgul de imprimare și ambalare HKITC, Târgul de licențiere HKITC, Conferința industriei de licențiere din Asia), care sunt integrate în mai multe zone de expoziție de produse, Aduc o platformă de achiziții unică cuprinzătoare.

Vizitați-ne la 1B-B05 pentru a vedea noile noastre colecții, jucării, lenjerie de pat, zgârieturi și haine!
Echipa noastră de la fața locului așteaptă cu nerăbdare să vă cunoască și să facem schimb de idei cu privire la cele mai recente produse și tendințe de accesorii pentru animalele de companie pentru animalele noastre iubite!
IMG_8436(20230731-140356)

În această expoziție, am lansat în principal următoarele serii: seria Monster, seria Summer, seria Valentine's Day, seria Jigsaw și seria Printing.
În locația imensă, cumpărătorii pot identifica cele mai recente produse și tendințe din industrie, iar o serie de seminarii ajută industria să înțeleagă cele mai recente știri din industrie și informații despre piață.În această expoziție, am găsit un grup de cumpărători noi și comunicare prietenoasă și contacte de afaceri.
HKTDC: Hong Kong Gifts and Gifts Exhibition este cea mai mare expoziție comercială de cadouri din lume, a avut loc cu succes pentru mai mult de 38 de sesiuni, conform statisticilor: în 2019, suprafața expozițională de 60200 de metri pătrați, un total de 4380 de întreprinderi din 31 de țări și regiunile au participat la expoziție, atrăgând 49.469 de cumpărători.Organizată de Consiliul de Dezvoltare a Comerțului din Hong Kong (HKTDC), expoziția este principalul organizator de expoziții din Asia și este considerată unul dintre cei mai de succes expoziții din lume.Hong Kong Gifts and Gifts Expo 2023 se va desfășura în noul mod integrat EXHIBITION „EXHIBITION+”, combinând expoziția fizică, platforma de potrivire inteligentă online Click2Match, seminarii online și offline, forumuri și platforma de aprovizionare hktdc.com.Expoziția se va concentra pe tema LIFE (Viață, inspirație, viitor, distracție) și se desfășoară prin cinci expoziții comerciale concomitente (Târgul de articole de uz casnic din Hong Kong, Târgul de cadouri și cadouri HKTDC din Hong Kong, Târgul internațional de textile pentru casă HKTDC Hong Kong, HKTDC Hong Kong Fashion). Festivalul, Târgul de imprimare și ambalare HKITC, Târgul de licențiere HKITC, Conferința industriei de licențiere din Asia), care sunt integrate în mai multe zone de expoziție de produse, Aduc o platformă de achiziții unică cuprinzătoare.


Ora postării: 22-iul-2023